Jak to funguje?

Díky naším dlouholetým zkušenostem disponujeme kontakty na potenciální investory do českých i zahraničních firem. Stejně tak propagujeme databázi firem k prodeji na našich webových stránkách. Stane se tak málokdy, že by některá firma nenašla svého kupce nebo investora. I přesto je velmi důležité vyplnit v nabídce firmy všechny údaje korektně a co nejpodrobněji. Rovněž dbáme na to, aby byla nabídky podávány pouze osobami, které mají dispozici k podání nabídky – všechny nabídky a inzeráty důkladně prověřujeme.

Pro vložení nabídky firmy musíte podniknout následující kroky:

  1. Vytvořte si účet. Uveďte pravdivé a úplné údaje, které budeme moci ověřit. Se zadanými osobními údaji nakládáme velice šetrně a nikdy ne neposkytujeme jiným osobám
  2. Vytvořte nabídku. Formulář pro tvorbu nabídky je intuitivně vyplnitelný a v polích je uvedena nápověda. Většina polí ve formuláři nabídky je sice povinných, ale můžete u nich zvolit možnost nezveřejňovat. Takové informace bychom následně předali pouze vážným zájemcům a s Vaším souhlasem.
  3. Vložte nabídku do systému. Po odeslání nabídky do systému Vaši nabídku zkontrolujeme a upozorníme Vás na případné chyby a nedostatky.
  4. Uhraďte zálohovou fakturu. Po kontrole vložené nabídky Vám zašleme zálohovou fakturu za objednané služby; jakmile obdržíme platbu, nabídku zveřejníme.
  5. Očekávejte poptávky od investorů / zájemců. Po zveřejnění Vám budeme doručovat poptávky na Váš e-mail, případně s Vámi dále komunikovat v závislosti na rozsahu objednaných služeb.

Ještě přinášíme několik tipů k vytvoření nabídky, která zaujme investory:

  1. Do nabídky uvádějte pouze pravdivé a úplné údaje. Jakékoliv zkreslení, pokud jej neodhalíme my, nakonec vyplave na povrch a způsobí zbytečné nepříjemnosti.
  2. Požadujte za svoji firmu cenu odpovídající její reálné hodnotě.
  3. Nabízejte firmu pouze po důkladném zvážení; má-li firma více společníků, tak po konsenzu s ostatními.
  4. Přečtěte si naše doporučení Informace k prodeji firem na naší domovské stránce.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Team InvestMakers